درباره ما
جریان راه اندازی یک بازار مجازی 24 ساعته در زمینه تخصصی قطعات الکترونیکی در سال 1387 در هتل لاله شروع گردید. در ابتدا این جریان منجر به راه اندازی سایتی با نام arinanet.com شد. این سایت تحت نام شرکت داده کاوی آرینا ثبت گردیده و کار خود را در اردیبهشت ماه سال 1388 رسما آغاز نمود. این سایت با رویکرد جمع آوری انبار قطعات شرکت ها و فروشگاه های قطعات الکترونیکی و اضافه نمودن اطلاعات علمی قطعات در این سایت طراحی و پیاده سازی شد. با توجه به عدم وجود اطلاعات دقیق انبارهای قطعات الکترونیکی، هزینه زمانی گرد آوری این اطلاعات بسیار بالا بوده و کم کم، روند گرد آوری کند تر و کند تر گردید و شرکت در بروز رسانی اطلاعات سایت دچار مسئله گردید و در سال 1391 اقدام به راه اندازی سایتی جدید با هدف تمرکز بر روی اطلاعات علمی قطعات و شعار "انبار صفر" نمود. این سایت elevery.com نام گذاری شد. Elevery مخفف شده Electronic Delivery بوده. این سایت با هدف یک فروشگاه اینترنتی و فروش قطعات طراحی و پیاده سازی نشده است. در این سایت تنها خدماتی به مهندسین و شرکت های فعال در زمینه الکترونیک و مخابرات داده خواهد شد.آرمان :
با توجه به اینکه گروه بازرگانی داده کاوی هوشمند آرینا، فقدانی در جهت تامین قطعات الکترونیک و یا انبار قطعات الکترونیک نمی بیند تمام انرژی خود معطوف به ایجاد یک بازار مجازی جهت ارائه قطعات مازاد شرکت های مخابراتی و الکترونیکی کرده است.
علی رقم تجربیات شرکت داده کاوی هوشمند آرینا در بازرگانی و تامین قطعات و ماژول های الکترونیکی، آرمان ما در این سایت تنها پشتیبانی یک بازار 24 ساعته جهت ارائه قطعات موجود در شرکت های الکترونیکی و مخابراتی بوده و در ضمن تامین قطعات الکترونیک از تامین کنندگان (بازرگانان) این قطعات است. شرکت داده کاوی هوشمند آرینا بر این موضوع واقف است که در ابتدا جهت کنترل کیفیت قطعات الکترونیکی و یا خدمات بهتر به بازدیدکنندگان این سایت تا مهیا شدن کلیه سازوکارهای کنترل روند تهیه و تامین قطعات شاید کماکان به تامین درخواست های ارائه شده در این سایت خدماتی را انجام دهد.
همراهی دوستانی که توانایی تامین قطعات الکترونیکی را در زمینه های مختلف دارا بوده و یا اینکه انبار قطعات مازادی در شرکت و یا فروشگاه خود دارند با آمادگی همکاری با مجموعه الوری بسیار باعث دلگرمی افراد شاغل در مجموعه الوری خواهد بود. امیدواریم که بتوانیم با ایجاد این بازار 24 ساعته الکترونیک قدم بزرگی در راستای جلوگیری از اتلاف هزینه های مالی و زمانی مهندسین و شرکت های فعال در زمینه های الکترونیکی و تحقیقاتی برداشته باشیم.
در این راه کماکان نیازمند همراهی و کمک شما دوستان عزیز در جهت نیل هرچه بهتر و سریع تر به این هدف ارزشمند نیازمند خواهیم بود. امیدواریم خدمات و شرایط پیاده سازی این سایت به نحوی طراحی شده باشد که بتوان نیازهای جاری و آینده این سایت را براورده نماید.
استفاده از مطالب سايت الوری فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت داده کاوی هوشمند آرینا می باشد.
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
تلفن : 7-88620946     |    فکس : 88621573      |    رایانامه : info [(@)] elevery.com
آخرین بروزرسانی : 1396/11/04 10:27:42